Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületvillamossági szakértő

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.29.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Az Ön új cége:

Épületvillamossági szakértőt keresünk nemzetközileg elismert ingatlanfejlesztő partnerünk számára Budapestre. A cég 'A' kategóriás irodaházak fejlesztésével foglalkozik. Jelenleg Európa egyik legnagyobb irodaberuházása fűzhető a nevükhöz. Az Épületvillamossági szakértő feladata a projektek minőségi előkészítésének megszervezése, illetve szakértői támogatás nyújtása a műszaki átvételig.

A következő feladatokban számítanak a leendő Épületvillamossági szakértőre:

- Koncepcióalkotás szakmai támogatása
- Épületvillamossági tervezés optimalizálása
- Tender folyamatok lebonyolítása, pályázati anyagok összeállítása
- Építkezési költségvetés meghatározása
- Beszállítókkal való kapcsolattartás, beszerzési folyamatok irányítása
- Tárgyalásokon való részvétel
- Szakértői támogatás nyújtása a kivitelezők részére

Mire van szüksége a sikerhez:

- Felsőfokú szakmai végzettség (villamosmérnök)
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- AutoCad program ismerete
- Épületvillamos szakági beszerző tapasztalat
- Releváns szakmai tapasztalat (minimum 3 év, irodaház mint referencia előny jelent)

Mire számíthat partnerünktől:

- Kiemelkedő juttatási csomag (versenyképes fizetés, bónusz, cafeteria, home office, szakmai képzések)
- Igényes irodai környezet, nemzetközi csapat
- Változatos feladatok, széleskörű rálátás magas minőségű iroda projektekre

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘Jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre