Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületvillamossági Projektvezető

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

Az Ön új cége:

Épületvillamossági projektvezető pozíció nyitott piacvezető, fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet folytató partnerünknél. A cég ipari csarnokok, lakóparkok és irodaházak generálkivitelezésével foglalkozik.

Az Ön új pozíciója:

Az Épületvillamossági projektvezető a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • részvétel az ipari energetikai projektek műszaki koncepciójának kidolgozásában, megvalósításában
  • részvétel az ajánlatok és pályázatok elkészítésében
  • alvállalkozók versenyeztetése
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, és az alvállalkozókkal
  • tervezési feladatok, technológiai folyamatok és a szerelési munkák modellezése, kialakítása, szervezése, tervezése, adott szempontok szerinti optimalizálása és irányítás
  • épületvillamossági projektek végrehajtásának, a kivitelezésének vezetése
  • épületvillamossági előírások, valamint a teljesítményre, minőségre, költségekre és biztonságra vonatkozó szabványok betartása és betartatása

Mire van szüksége a sikerhez?

  • magasépítésben szerzett tapasztalat (3-5 év)
  • felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) végzettség
  • precizitás, megbízhatóság, jó szervezőkészség
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • nyelvtudás előny, de nem elvárás
  • AutoCad tudás előny
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultság előny

Mire számíthat partnerünkhől?

  • kiemelkedő juttatási csomag (alapbér + céges autó + 2 havi bónusz / félév + 20500Ft cafeteria / hó,
  • szakmai kihívások
  • dolgozói kedvezmények
  • aktív sportélet és közösségi programok

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzá

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre