Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épülettervezési Menedzser

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Az Ön új cége

Épülettervezési Menedzser pozíció nyitott nemzetközileg elismert, tervezéssel és projektmenedzsmenttel foglalkozó partnerünk budapesti csapatában. A cég ipari csarnokok, technológiai épületek, irodaházak és luxus villák fejlesztésével foglalkozik. Hazai és külföldi projektekben is számítanának a kedves jelöltre.

Az Ön új pozíciója

Az Épülettervezési Menedzser a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Épülettervezési munkák átfogó menedzsmentje
  • A tervezési projektek vezetése, a szereplők, folyamatok, szállítandó tervek, határidők kontrollja
  • A társtervezői és megbízói egyeztetések megszervezése és levezetése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Projekt elszámolások vezetése (megrendelői és az alvállalkozói elszámolások)

Mire van szüksége a sikerhez?

  • okleveles építész- / építőmérnök vagy műszaki menedzser végzettség építőipari gyakorlattal
  • min. 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • projektvezetői képesség, tapasztalat
  • angol és / vagy német nyelvtudás
  • gépkocsivezetői jogosítvány
  • ArchiCAD, Revit, vagy más tervezői program ismerete előnyt jelent

Mire számíthat partnerünktől?

  • Szakmai fejlődési lehetőség, az egyéni szakmai ambíciók támogatása
  • Folyamatos és sokrétű képzések
  • Barátságos környezet, családias közösségi élet
  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes juttatási csomag

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített szakmai önéletrajzát.

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre