Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületszerkezeti szaktervező

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Partnercégünkprofesszionális épületszerkezeti tervezéssel, építészeti tervezéssel, szigetelési szaktervezéssel és kivitelezési tervek készítésével foglalkozik. Közel 10 éve vannak jelen a piacon és biztosítják a kimagasló minőséget, szakképzett tervezőgárdát. Speciális tevékenységi körükből kifolyólag folyamatos bővülésen és innnovációs folyamatokon mennek keresztül, hogy kielégítsék a piaci igényeket és, minél képzettebb és színvonalasabb szolgáltatást nyújthassanak.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Épületszerkezeti szaktervek készítése
  • Szakmai irányítás mellettkonzultáció partnerekkel
  • Felettes szaktervező/cégvezető szakmai és kommunikációs utasításainak betartása
  • Projektek műszaki összefüggésének megértése, átlátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Épületszerkezettani ismeretek
  • 0-3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • AUTOCAD szoftver ismerete
  • Komplex gondolkodásmód
  • Szakmai elhivatottság

Amit partnercégünk kínál:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil vállalati háttér
  • Speciális, értékes szaktudás
  • Stresszmentes munkavégzés
  • Átjárhatóság és fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építész, Építőmérnök, Műszaki rajzoló
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre