Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületkarbantartó - lakatos - hegesztő

  • Catone Kft.
  • Budaörs, Budapest, Pest
  • A hirdetés 33 napja lejárt

CATONE Kft.

keres munkatársat

Épületkarbantartó – lakatos – hegesztő

munkakörbe

Hirdetés szövege:

A CATONE Kft budaörsi telephelyére keres épületkarbantartó – lakatos - hegesztő munkatársat.

Jelentkezni önéletrajzzal lehet.

Munkavégzés helye: Budaörs, Vasút út 9.

Helyek Budaörs
Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Hegesztő, lángvágó, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre