Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületkarbantartó és fejlesztő mérnök

HAYS Hungary Kft.
Régió: Székesfehérvár

Hozzáadva: 2019.03.20.
Jelentkezési határidő: 2018.11.01.

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár Épület karbantartó és fejlesztő mérnök pozícióba keresünk új munkatársat fejér megyei kiemelt üzleti partnerünk részére.

Feladatok:

Építész műszaki ellenőri feladatok elvégzése. Épület és üzem terület karbantartási és üzemeltetési feladatok építészeti, épületgépészeti munkáinak tervezése, szervezése, irányítása, végrehajtása és végrehajtatása Berendezések működtetése, fejlesztése során elvégzendő építészeti (épületgépészeti) feladatok tervezése, szervezése, irányítása, végrehajtása és végrehajtatása. A jelöltek felé támasztott elvárásaink: Építész és/vagy műszaki ellenőr végzettség és tapasztalat. Ideálisan 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amennyiben nyitott az új szakmai lehetőségek irányába, és szeretne részt venni egy dinamikusan fejlődő nagyvállalat életében, kérem küldje el szakmai önéletrajzát hozzánk.

Megbízónk modern munkakörnyezetet, hosszú távú szakmai fejlődési lehetőséget és kiemelkedő juttatási csomagot kínál az új kollégának.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2018.10.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre