Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületgépészeti vezető - INTS/9/304

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Mátészalka, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.12.24.
Jelentkezési határidő: 2019.10.01.

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei gyártó partnerünk számára keresünk kollegát

Épületgépészeti vezető

pozícióba

Ref.: INTS/9/304

Feladatok:

  • Vállalati épület-felügyeleti rendszer működtetése, karbantartás szervezése, ellenőrzése
  • Épület-gépészeti beruházási keret optimális felhasználása
  • Kapcsolódó beruházások szervezése, műszaki ellenőrzése
  • Termelési folyamataink akadálytalan kiszolgálásának biztosítása
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktivitás, megoldás orientáltság
  • Precizitás, jó szervezőkészség
  • Együttműködő személyiség, csapatszellem

Munkavégzés helye:

  • Mátészalka
Helyek Mátészalka
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre