Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületgépészeti szerelő

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.06.04.
Jelentkezési határidő: 2019.06.06.

Dinamikusan fejlődő cég, amely elkötelezett az energiahatékonyság mellett, és több éves múlttal rendelkezik épületgépészeti tervezés és kivitelezés terén, keresi új csapattagját

személyében.

Feladatok

  • családi házak épületgépészeti kivitelezési részfeladatai
  • jellemzően két fős csapatokban való munkavégzés
  • megújuló energiaforrások
  • gépház szerelések, karbantartások
  • víz és csatorna hálózatok, felület fűtő-hűtő rendszerek, szellőztető rendszerek telepítése

Elvárások

  • víz-gáz fűtésszerelő, vagy épületgépész szerelő, vagy csőszerelő végzettség
  • minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • megbízható, precíz, önálló személyiség
  • jó munkabírású személy, aki elkötelezett a hosszútávú munkavégzés iránt

Amit kínálunk

  • modern szerelési technológiák alkalmazásának lehetősége
  • segítőkész, rugalmas csapat
  • rugalmas munkaidő-beosztás
  • alkalmazotti jogviszony
  • munkaruházat, szerszám, felszerelt gépjármű
  • őrzött céges parkoló
  • utazási támogatás, bónusz
  • hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzéssel kapcsolatos egyéb tudnivalók

  • Munkavégzés helye: Budapest, alkalmanként Pest megye
  • Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Karbantartó, Szerelő, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre