Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületgépészeti szerelő

  • Company_icon UNÉP Kft
  • Location_icon Budapest, Pest
  • A hirdetés 104 napja lejárt

Az UNÉP Kft. állást hirdet

szakmunkás munkakörben

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

  • Budapest és környékén, ipari, kereskedelmi, logisztikai épületek épületgépészeti, és közmű szerelései

A munkakörhöz tartozó feltételek:

  • büntetlen előélet
  • szakmunkás bizonyítvány

Az elbírálásánál előnyt jelent:

  • szorgalom
  • megbízhatóság
  • hosszú távú elkötelezettség
  • a szakmai ismeretek bővítésének szándéka
  • alkalmazkodási képesség
  • gépjárművezetői jogosítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • magas kereseti lehetőség
  • szükség esetén szállást tudunk biztosítani
  • a szakmai fejlődést elősegítő változatos munkák, nagy értékű gépek, műszerek használatának elsajátításának lehetősége
  • szakmai továbbképzés támogatása
  • hosszútávú munkalehetőség

A munkakör betölthetőségének időpontja:

  • A munkakör a jelentkezés elbírálását követően azonnal betölthető

A jelentkezés módja:

  • A megadott email címen, a Jelentkezés gombra kattintva, vagy telefonon: +36 30/942 1530.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Építés / Ingatlan > Szellőzéstechnikai szakember
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Hegesztő, lángvágó, Karbantartó, Szerelő, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre