Épületgépészeti Szakáruházba Bolti Eladó (Gyömrői út, Fót, Soroksár)
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2018.01.24.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.
Hirdetés azonosító: 1202371
lejárt

A Szerelvénybolt Kft. számára keresünk új munkatársakat budapesti, fóti és soroksári munkavégzési hellyel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • ügyfelek tájékoztatása
  • egyedi, igényre szabott megoldások nyújtása
  • szakszerű tanácsadás szerelőknek és magánszemélyeknek egyaránt
  • árajánlat készítése
  • áru összekészítése

Elvárások:

  • végzettség: víz-gáz-fűtés szerelő, vagy épületgépész, vagy csőszerelő, vagy bármilyen egyéb, épületgépészeti rokon szakma
  • 1-2 év tapasztalat az építőiparban (fenti szakmákban) vagy kereskedelemben
  • erkölcsi bizonyítvány
  • képesség az önálló munkavégzésre
  • ápolt megjelenés

Amit nyújtunk:

  • határozatlan idejű bejelentett munkaviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • modern, fejlődő, fiatalos munkakörnyezet
  • cafeteria
  • munkaruha

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.