Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületgépész

HSA Kft.
Régió: Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.12.25.
Jelentkezési határidő: 2019.12.15.

100%-ban magyar tulajdonú ipari partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Árajánlat (költségvetés) készítése projektek épületgépészeti rendszereire a dokumentáció vagy előzetes tervek alapján.
  • Előzetes gépészeti tervezés ajánlatadáshoz.
  • Kivitelezőkkel, szerelőkkel és tervezőkkel való aktív kapcsolattartás
  • Konferenciákon, szakmai napokon, kiállításokon, oktatásokon való részvétel és előadás
  • Bemutatók, termékismertetők tartása.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Releváns területen szerzett munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, MS Office, AutoCad, Terc, IFS, stb
  • Meggyőző, határozott kommunikáció, jó prezentációs készség
  • Jó szervező, tervező és elemző képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építőmérnök, Kivitelező
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre