Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületgépész

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Épületüzemeltetési Csoport

Kezdési dátum: Amint lehet
Jelentkezési határidő: Folyamatosan, a munkakör betöltéséig
Munkaidő: 40 óra/hét

A CEU Oktatási-Szolgáltató Nonprofit Kft. pályázatot hirdet Épületgépész munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Berendezések műszaki állapotának felügyelete
  • Az üzemeltetett épületek gépészeti rendszereinek tervszerű megelőző karbantartása, javítása, hibaelhárítás
  • Irodai területek átépítése során gépészeti kivitelezési munkák elvégzése
  • Elvégzett karbantartások, javítások, kiépítések, hibaelhárítások dokumentálása, munkalapok vezetése
    • Véletlen meghibásodások lekezelése (hiba észlelése, analizálása, kijavítása, a kijavított berendezés visszaellenőrzése)
    • Létesítmények fűtési rendszereinek működésének zavartalan biztosítása
    • Légtechnikai rendszerek kezelése és folyamatos felügyelete
    • Számítógépes felügyeleti rendszerek kezelése
    • Rendszerszintű hibakezelés
    • Napi területbejárás, állapotfelmérés
    • Vízellátási hálózatok karbantartása, hibaelhárítása
    • Vizesblokkok üzemeltetése, karbantartása, hibaelhárítása
    • A műszakrendhez kapcsolódó feladatok elvégzése
    • Ellenőrzési naplók vezetése

Elvárások:

  • Épületgépész szakmunkás vagy / technikus végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzésre való nyitottság
  • Min. 3 év tapasztalat

Előny:

  • Korszerű épületgépészeti rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat fűtés-hűtés üzemeltetési/javítási területen
  • Valamely szakirányú és/vagy középfokú képesítés megléte
    pl:  - kisteljesítményű kazánfűtő, tüzeléstechnikai műszerész, gázkészülékszerelő, épületgépész, elektronikai műszerész stb

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Nádor u. 11.

Kérjük,

  • önéletrajzát és
  • szakirányú végzettségét igazoló bizonyítványmásolatát

 a 2019/046 kódszám megjelölésével juttassa el.

A CEU az esélyegyenlőséget szem előtt tartó munkáltató.

Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Üzemeltető
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2019.06.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre