www.cvonline.hu

Épületgépész

  • A hirdetés 9 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

Feladatok:

  • „A” kategóriás irodaház épületgépészeti és gyártócsarnok műszaki ellátó rendszereinek napi ellenőrzése, karbantartása
  • napi hibamegelőző karbantartás, hibák feltárása, javítása
  • rendkívüli esetek, vészhelyzetek, káresetek kezelése, sürgősségi hibaelhárítás
  • kisebb szakipari munkák kivitelezése
  • külsős épületgépész / építési vállalkozók karbantartási, szerelési és javítási munkájának felügyelete, az elvégzett munka átvétele
  • kommunikáció a közvetlen vezetőkkel, ill. az épületben dolgozókkal
  • magas ügyfél-elégedettség elérése
  • nyilvántartások és munkanaplók vezetése
  • az épületüzemeltetési hibabejelentő rendszerbe érkező hibák elhárítása, feladatok megoldása, az elvégzett feladatok dokumentálása
  • biztonsági előírások betartása
  • felügyeleti rendszer kezelése
  • 6 hónap után ügyeletvállalás

Elvárás: Gépész végzettség

Munkavégzés helye: Törökbálint

Munkarend:

  • 8:00 és 17:00 között

Amennyiben kedvet érez a fenti feladatkör ellátásához és a feltételeknek megfelel, várjuk fényképes önéletrajzát.

Helyek Törökbálint
Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Karbantartó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.05.15.