Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületgépész technikus

Kraftwerkbau Kft.
Régió: Budapest, Németország, Külföld, Pest

Hozzáadva: 2019.05.08.
Jelentkezési határidő: 2019.05.08.

Feladatok:

  • Kivitelezési munkák előkészítése, szervezés
  • Továbbképzések tartása
  • Csőszerelők munkájának ellenőrzése, értékelése
  • Műszaki tervek feldolgozása
  • Megvalósulási tervdokumentációk összeállítása

Elvárások:

  • Épületgépész technikusi végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Aktív angol és / vagy német nyelvtudás előnyt jelent
  • Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos feladatok
  • Hosszú távú belföldi és külföldi munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés (külföldön és belföldön)
  • Fiatal és innovatív csapat
  • Karrierlehetőség nemzetközi viszonylatban
Helyek Budapest
Németország
Külföld
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Kivitelező
Külföldi munka
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre