Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületgépész szerelő/karbantartó

  • Lasz-Er Kft.
  • Miskolc, Budapest
  • A hirdetés 29 napja lejárt

Lasz-Er Kft.

Miskolci telephellyel rendelkező cégünk 2005 óta foglalkozik épületgépészeti kivitelezési és karbantartási munkákkal. Épületgépész és klíma szerelő/karbantartó pozícióba várjuk új munkatársak jelentkezését.

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő épületek általános épületgépészeti: víz, csatorna, szellőzőrendszer karbantartása, szaniterek, egyéb épületgépészeti berendezések cseréje, felújítása, általános karbantartási feladatainak ellátása
  • Hűtő-, fűtő-, klíma- és szellőző-berendezések telepítése, karbantartása és szervizelése
  • A rendszerek folyamatos működésének biztosítása
  • Új rendszerek kiépítése

Munkavégzés helye/ideje:

  • Miskolci indulással az ország Északi, Észak-keleti régiója
  • Napi szintű munkavégzés, ott alvás nélkül
  • Heti öt nap

Elvárások:

  • Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos, önálló és precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Napi szintű utazási hajlandóság
  • Új ismeretekre, önképzésre való nyitottság
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ápolt, igényes megjelenés

Előnyök:

  • Szerviz munkafolyamatokban szerzett tapasztalat
  • Víz - csatorna, fűtés, szellőzés szerelési munkatapasztalat
  • Szivárgáskeresésre való jogosultság
  • Érvényes kék kártya
  • Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • Fan-coil, VRV/VRF és folyadékhűtő rendszerek telepítésében és szervizelésében való tapasztalat
  • Arcképes gázszerelői igazolvány

Amit kínálunk:

  • Tisztességes jövedelem
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil, bejelentett, hosszú távú alkalmazotti munkaviszony
  • Céges autó a munkavégzéshez, mobiltelefon
  • Folyamatos munkavégzés egész évben
  • Munkaruha, munkaeszközök
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Továbbképzési lehetőségek/igények támogatása

Nyelvtudás:

  • Nem igényel idegen nyelvtudást

Jelentkezés magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal.

Helyek Miskolc
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre