Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületgépész szerelő

  • Pénzjegynyomda Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 33 napja lejárt

A Pénzjegynyomda Zrt., az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája munkatársat keres.

Feladatok:

  • Létesítmény üzemeltetésével kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Hibák felkutatása és szükség szerinti elhárítása
  • Szellőztető rendszerek, légkezelő-, folyadékhűtő-, párásító-, kazán- berendezések üzemeltetése
  • Légcsatorna hálózatok szerelése
  • Fűtési hálózatok javítása, karbantartása
  • Sűrített levegő hálózatok kiépítése és karbantartása
  • Vízellátó rendszer és a csatornahálózat karbantartása, javítása, szükség esetén átalakítása
  • Egyszerűbb vasszerkezetek, új vezetékek kivitelezése
  • Ív és lánghegesztési munkák végrehajtása
  • Időszakos karbantartási és állapot megóvási feladatok elvégzése
  • Eseti javítások kivitelezése

Szakmai elvárások:

  • Csőszerelő és / vagy víz-gázvezeték és készülékszerelő szakmunkás
  • Klíma-, hűtőgépkezelő és kazánkezelői ismeretek
  • Szakmai önállóság, fegyelmezettség, problémamegoldó képesség, műszaki érzék, munkabírás
  • Többműszakos munkarend vállalása

 Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Fémipari alapismeretek
  • Emelőgép kezelői ismeretek és jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát - bérigény megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan > Szellőzéstechnikai szakember, Üzemeltető
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Gépszerelő, Karbantartó, Technikus, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre