Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületgépész szakági projektmérnök

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Az Ön új cége:

Épületgépész szakági projektmérnök pozíció nyitott nemzetközileg elismert, ipari ingatlanok tervezésével és kivitelezésével foglalkozó partnerünk budapesti csapatában.

A következő feladatokban számítanak a leendő Gépész szakági projektmérnökre:

- Ipari projektek épületgépész oldalának teljeskörű megvalósítása
- Alvállalkozók munkájának irányítása
- Tervezőkkel való egyeztetés
- Kapcsolattartás az érintettekkel
- Tender folyamatok lebonyolítása

Mire van szüksége a sikerhez:

- Felsőfokú épületgépész végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- Kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat

- Épületgépész tervezői tapasztalat előnyt jelent
- Felelős műszaki vezetői jogosultság előnyt jelent
- AutoCad szoftver ismerete előnyt jelent

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre