Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületgépész - Sárvár

Man at Work Kft.
Régió: Sárvár, Pápa, Szombathely, Zalaegerszeg, Ajka

Hozzáadva: 2019.06.07.
Jelentkezési határidő: 2019.06.20.

Feladatok:

  • Speciális gyártási terület  napi szintű felügyelete és a gépészeti egységek ellenőrzése
  • Terv szerinti megelőző karbantartások elvégzése, dokumentálása (süritett levegős hálózat, légtechnikai rendszerek)
  • Gépészeti egységekben, épületszerkezetben felmerülő hibák javítása, a javítások koordinálása
  • Épületfelügyeleti rendszer kezelése és a rendszer jelzései alapján megfelelő intézkedések véghezvitele
  • Kapcsolattartás külső szakszervizekkel, szolgáltatókkal

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat karbantartási területen
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Folyamatos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Lakhatási támogatás
  • Céges buszjárat több irányból (Ajka, Pápa, Szombathely, Zalaegerszeg)
  • Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
  • Modern, új gyártósor – tisztatér környezet

Munkavégzés helye:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Sárváron újonnan induló automatizált gyártóterület karbantartására toboroz szakembereket az ország egész területéről. Megbízónk lakhatási támogatást és Sárvár vonzáskörzetéből  (többek között Pápa, Szombathely, Ajka és Zalaegerszeg településekről) céges buszjáratokat biztosít a dolgozói számára.

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. újonnan induló automatizált gyártóterület karbantartására toboroz szakembereket.

Helyek Sárvár
Pápa
Szombathely
Zalaegerszeg
Ajka
Kategória Építés / Ingatlan > Üzemeltető
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Karbantartó, Szerelő, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre