Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületgépész Projekvezető

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.16.
Jelentkezési határidő: 2019.10.16.

Német hátterű épületgépészeti, energiatechnikai mérnöki szolgáltató megbízónk csapatába

Épületgépész Projektvezetőt

keresünk.

Feladatok

  • Műszaki prekoncepciók összeállítása, projektátadási információk átvétele, műszaki felmérések elvégzése
  • Tervezés-, és tervezési részfeladatok végzése, koordinálása
  • Szakhatósági, biztosítói, megrendelői egyeztetések
  • Hatósági hozzájárulások, engedélyek beszerzése
  • Kiviteli-, szerelési tervek készítése, készíttetése, kiadása, megrendelőnek, szerelésvezetőknek
  • A futó projektekhez tartozó anyag- és egyéb rendelések intézése
  • Projekt helyszíni bejárások, alvállalkozókkal történő közös munka ellenőrzése, szerződött határidők követése, betartatása
  • Kivitelezés szabványnak, kiviteli tervnek való megfelelés ellenőrzése
  • Megvalósulási tervek, dokumentációk összeállítása

Elvárások

  • Épületgépész felsőfokú végzettség
  • Szakjogosítványok
  • Néhány év releváns szakmai tapasztalat
  • Német vagy angol nyelvtudás

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Kivitelező
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.09.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre