Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületgépész Projektvezető

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.06.07.
Jelentkezési határidő: 2019.06.17.

Az Ön új cége:

Épületgépész projektvezető pozíció nyitott piacvezető, fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet folytató partnerünknél. A cég ipari csarnokok, lakóparkok és irodaházak generálkivitelezésével foglalkozik.

Az Ön új pozíciója:

Az épületgépész projektvezető a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • épületgépészeti projektek kivitelezésének vezetése, egységének képviselete
  • részvétel az ipari energetikai projektek műszaki koncepciójának kidolgozásában, megvalósításában
  • részvétel az ajánlatok elkészítésében
  • alvállalkozók versenyeztetése
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, tervezőkkel, és az alvállalkozókkal
  • generálkivitelezés mérnöki támogatása
  • kivitelezési munkák szervezése, a telepítési, beüzemelési, működtetési és karbantartási előírások elkészítése

Mire van szüksége a sikerhez?

  • magasépítésben szerzett tapasztalat (minimum 3-5 év)
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultság
  • felsőfokú, egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • precizitás, megbízhatóság, jó szervezőkészség
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • nyelvtudás (angol/német) előny, de nem elvárás
  • AutoCad ismerete előny, de nem elvárás

Mire számíthat partnerünktől?

  • kiemelkedő juttatási csomag (alapbér + cafeteria (20500Ft / hó) + bónusz (2 havi / félév) +céges autó)
  • szakmai kihívások
  • dolgozói kedvezmények
  • aktív sportélet és közösségi programok

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.06.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre