Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületgépész műszaki előkészítő/ajánlatadó

  • Az álláshirdetés ma lejár

Megbízónk klímatechnikai nagykereskedő cég.

Csapatukba

Épületgépész műszaki előkészítő / ajánlatadó

kollégát keresünk (klímatechnika, fűtés, légtechnika).

FELADATOK

  • Az értékesítők, értékesítési mérnökök munkájának támogatása
  • Árajánlatkérések feldolgozása, műszaki értelmezése a főbb kereskedelmi feltételek (ár, határidő, műszaki részletek) hozzárendelése
  • Műszaki árajánlatok készítése, árlista, katalógusok és kiválasztó szoftver segítségével, főként VRF illetve folyadékhűtős rendszerekre
  • Tervek, árazatlan költségvetések, műszaki paraméterek alapján mennyiségszámítások, költségvetés, költségbecslés készítése
  • Kapcsolattartás viszonteladó partnerekkel, beruházókkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel és egyéb potenciális ügyfelekkel, műszaki tanácsadás, információ szolgáltatás és árajánlatok tekintetében
  • Műszaki ajánlatok dokumentálása, nyomon követése
  • Együttműködés és folyamatos konzultáció a szakmai vezetőkkel és a műszaki értékesítő csapattal
  • Felmerülő szervizkérdések továbbítása a szerviz felé
  • Kiállításokon, vásárokon és konferenciákon való részvétel
  • A termékkörrel kapcsolatos árlisták, katalógusok elkészítésének támogatása

ELVÁRÁSOK

  • Minimum középfokú, szakirányú épületgépész végzettség (felsőfokú műszaki végzettség előny)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk (klímatechnika, fűtés, légtechnika területén hasonló pozícióban szerzett néhány év tapasztalat előny)
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL

  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések, stabil munkahely egy töretlenül fejlődő cégnél
  • Versenyképes fizetés, cafetéria
Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építkezési szaktanácsadó
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre