Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületgépész műszaki előkészítő

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.21.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Az Ön új cége:

Épületgépész műszaki előkészítő pozíció nyitott nemzetközileg elismert ingatlanfejlesztő partnerünk budapesti csapatában. A cég 'A' kategóriás irodaházak, bevásárló központok és többszáz lakásos társasházak fejlesztésével foglalkozik.

A következő feladatokban számítanak a leendő Épületgépész műszaki előkészítőre:

- Tervek alapján anyagok legyűjtáse
- Költségvetési kiírások összeállítása
- Árajánlatok bekérése, összehasonlítása
- Tender folyamatok lebonyolítása
- Alvállalkozók versenyeztetése, szerződések megkötése
- Kapcsolattartás az épületgépész szakági projektvezetővel

Mire van szüksége a sikerhez:

- Legalább középfokú épületgépész végzettség
- Releváns szakmai tapasztalat kivitelezések előkészítésében (1-3 év)
- AutoCad szoftver tervolvasás szintű ismerete

Mire számíthat partnerünktől:

- Kiemelkedő juttatási csomag (versenyképes alapbér, bónusz teljesítmény alapján, cafeteria)
- Igényes irodai környezet
- Magas minőségű projektekben való részvétel

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre