Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÉPÜLETGÉPÉSZ MÉRNÖK (14-9619)

HumanField Kft.
Régió: Fejér

Hozzáadva: 2019.10.04.
Jelentkezési határidő: 2019.10.06.

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

ÉPÜLETGÉPÉSZ MÉRNÖK

(14-9619)

pozícióba.

Feladatok:

  • Épületgépészeti tervezési munkák elvégzése,
  • Tervezéshez szükséges alapadatok előkészítése.
  • Műszaki rajzok előkészítése ACAD formátumban.
  • Részt vesz az osztály adminisztratív és nyilvántartási feladatainak, valamint az ügyfélszolgálati teendők ellátásában.

Elvárások:

  • Épületgépész mérnök végzettség.
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér.
  • Fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9619”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Fejér
Kategória Építés / Ingatlan > Műszaki rajzoló
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre