Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületgépész építésvezető

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.21.
Jelentkezési határidő: 2019.12.17.

Az Ön új cége:

Épületgépész szakági építésvezető pozíció nyitott nemzetközileg elismert, ingatlanfejlesztő partnerünk csapatában Budapesten.

A következő feladatokban számítanak a leendő Épületgépész szakági építésvezetőre:

- Projektek épületgépész oldalának határidőre történő minőségi lebonyolítása
- Alvállalkozók munkájának irányítása, helyszíni koordináció
- Ütemtervek elkészítése
- Munkaterület megszervezése
- Kapcsolattartás az érdekhordozókkal
- Átadás-átvételi folyamatban való részvétel

Mire van szüksége a sikerhez:

- Gépészmérnöki végzettség
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Releváns szakmai tapasztalat épületgépész szakági építésvezetésben

Mit kell tennie most:

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a hays.hu weboldalon.

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre