www.cvonline.hu

Épület karbantartási villamos karbantartó

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. üzleti tevékenysége folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Elvárások:

Iskolai végzettség:

  • Villamos Szakmunkás

Kiegészítő végzettség:

  • Emelőgépkezelő (kosaras és ollós emelő)
  • Tűzvédelmi szakvizsga 1. (Hegesztők és az építőipari tevékenység során nyílt lánggal járó munkát végzők - 45/2011. (XII. 7.)

Feladatok:

  • CAFM rendszer üzemviteli szintű kezelése. A karbantartási és hibajavítási tevékenységek dokumentálása
  • Villamos erőátviteli hálózatok, villamos berendezések, világítási hálózatok, villamos és épületgépészeti irányítástechnikai-, illetve egyéb gyengeáramú rendszerek felügyelete, üzemeltetése, építése, karbantartása, üzemzavarainak elhárítása
  • Villamos erőátviteli hálózatok, villamos berendezések, világítási hálózatok, villamos és épületgépészeti irányítástechnikai-, illetve egyéb gyengeáramú rendszerek üzemállapotának beállítása, ellenőrzése, az állapotok és a rendszereken belüli események dokumentálása
  • Villamos erőátviteli hálózatok, villamos berendezések, világítási hálózatok, villamos és épületgépészeti irányítástechnikai-, illetve egyéb gyengeáramú rendszerek tervszerű megelőző karbantartásának elvégzése, dokumentálása
  • Villamos erőátviteli hálózatok, villamos berendezések, világítási hálózatok, villamos és épületgépészeti irányítástechnikai-, illetve egyéb gyengeáramú rendszerek hibáinak felderítése, a felderített hibák elhárítása, a hibaelhárításhoz kapcsolódó dokumentációs tevékenységek elvégzése
  • Villamos erőátviteli hálózatok, villamos berendezések, világítási hálózatok, villamos és épületgépészeti irányítástechnikai-, illetve egyéb gyengeáramú rendszereken végzett mérnöki és szakértői tevékenységek támogatása
  • Külső vállakozók munkavégzésének helyszíni felügyelete, munkaterület átadás-átvétel lefolytatása, külső vállakozók munkabiztonsági ellenőrzésében való részvétel
  • Aktív részvétel a vállalat által meghatározott oktatásokon, a közösségi tevékenységek hathatós támogatása, sikeres vizsgaeredmény elérése
  • Köteles elszámolni a számára kiadott eszközökkel, szerszámokkal, alkatrészekkel, anyagokkal
  • Munkavédelmi, Környezetvédelmi és Egészségvédelmi (EHS) előírások, szabályok teljeskörű betartása

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munaviszony
  • Fix bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát!

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.06.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre