Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építésvezető

HSA Kft.
Régió: Budapest, Békés

Hozzáadva: 2019.03.26.
Jelentkezési határidő: 2019.04.25.

Feladatok:

•    Épületgépészeti kivitelezések helyszíni vezetése és irányítása
•    Kollégák és alvállalkozók munkavégzésének  koordinálása.
•    Megrendelők tájékoztatása a  kivitelezés helyszíni műszaki és munkaszervezési kérdéseivel kapcsolatban.
•    Az anyagrendelések megfelelő ütemezése  és az anyagfelhasználások kontrollálása
•    A minőségi, költség és határidő elvárások ismerete, betartása és betartatása
•    Műszaki  munkafolyamatok dokumentálása
•    Naprakész információk nyújtása a  vezetőség  részére.

Elvárások:

•    Szakirányú végzettség (Technikus, Üzemmérnök, Mérnök)
•    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•    Széles körű építőipari műszaki és anyagismeret
•    Jó kommunikációs képesség
•    Felhasználó szintű informatikai ismeretek ( Ms Office)
•    B kategóriás jogosítvány

Amit kínalunk :

•    Céges autó , laptop, mobiltelefon
•    Szakmai továbbképzések támogatása
•    Stabil gazdasági háttér

Munkavégzés helye:

•    Békéscsaba, Budapest

Helyek Budapest
Békés
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.03.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre