www.cvonline.hu

Építőmérnök (műszaki szakelőadó II.)

  • A hirdetés 38 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Helység
Miskolc
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • közreműködik a pályafenntartást érintő műszaki tervek műszaki tartalmának meghatározásában, véleményezésében
  • szakmai tevékenységéhez kapcsolódóan felügyeleti, üzemeltetési, koordinációs feladatokat végez
  • közreműködik a fejlesztési, beruházási programok kidolgozásában, összeállításában, megvalósításában
  • az előírt műszaki nyilvántartásokat vezeti, gyűjti, rendszerezi, a műszaki-, működési-, hiba- és üzemzavar statisztikák alapján javaslatokat tesz az operatív intézkedések megtételére
  • események, nehézmények bekövetkezésekor részt vesz a következmények felszámolásában, kivizsgálásában

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (infrastruktúra építőmérnök)
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatást Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • az alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulást
  • utazási kedvezményt
  • hosszú távú biztos munkahelyet
  • rugalmas munkaidőt

2018.01.15

Bővebb felvilágosítást ad
Póczos Tamás 1/514-1713 / 04/17-13

Várjuk jelentkezését!

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Építés / Ingatlan > Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2017.12.01.