www.cvonline.hu

Építőmérnök (Budapest)

  • A hirdetés 281 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Építőmérnök

Helység
Budapest
Terület
Beruházás, beszerzés, készletgazdálkodás
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • részt vesz az építési szakterületet (általános és sajátos építményfajták) érintő fejlesztési, beruházási, karbantartási programok kidolgozásában, összeállításában, megvalósításában
  • gondoskodik a karbantartások és jóváhagyott beruházások (fejlesztések) dokumentációinak elkészít(tet)éséről, az esetenként szükséges engedélyek, jóváhagyások beszerzéséről
  • kapcsolatot tart a MÁV Zrt. illetékes szervezeteivel, valamint az érintett építésügyi- és egyéb szakhatóságokkal
  • irányítja a projektek lebonyolítását, biztosítja a karbantartások és beruházások megvalósításának feltételeit
  • összeállítja a beszerzések műszaki tartalmát, szakmailag támogatja és véleményezi a pályáztatásokat, szerződéskötéseket
  • felülvizsgálja és véleményezi a műszaki tervek építési munkarészeit, egyéb szakmai kérdésekben javaslatot, állásfoglalást ad
  • hatáskörébe tartozó szerződések vonatkozásában igazolja a vállalkozói teljesítéseket, ellenőrzi a beérkező számlákat
  • előkészíti a beruházások aktiválását, részt vesz a beruházás utóértékelésében, garanciális ügyek intézésében

A munkakör betöltésének feltételei

  • diplomával igazolt okleveles építészmérnöki/építőmérnöki végzettség
  • magas szintű szakmai ismeretek
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • 1-3 év szakmai gyakorlat

Előnyt jelent

  • pályáztatásban, szerződéskötésben szerzett gyakorlat
  • műszaki ellenőri (ME-É) jogosultság
  • magasépítő szakirány

2017.11.12.

Bővebb felvilágosítást ad
Pintér Sára Bíborka 1/511-7116 / 01/71-16

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Építés / Ingatlan > Építész, Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre