www.cvonline.hu

Építőipari szakértő (Ref.:788)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2018.01.26.
Jelentkezési határidő: 2015.04.09.
Hirdetés azonosító: 864663
lejárt

Építőipari szakértő Ref.: 788

Építőipari anyagok gyártásában világszinten is piacvezető szerepet betöltő Partnercégünk számára keresünk munkatársat Pécs és környékéről. Megbízónk Európa egyik legmodernebb gyárának számít, aki folyamatosan fejlődő, multinacionális környezetet biztosít dolgozói számára.

A munkakör alapvető célja:

Az építészeti projektek támogatása a tervezéstől, az árajánlatkérésen át a projektek kivitelezéséig. A tervezésben, képzések szervezésében, beszállítók minősítésében, és a termékek kiválasztásában való aktív részvétel.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Az országos marketing stratégia és a piackutatás támogatása

  • Az építőipari trendek, anyaghasználat és termék-, ill. rendszerszabványok nyomon követése, és jelentések készítése

  • Az értéklánc és az ökoszisztéma kulcspontjainak azonosítása

  • Aktív részvétel a piac és a vevőkör szegmentálásában, és személyreszabott opciók ajánlása

  • Az alkalmazásfejlesztő mérnöki megoldások minőségének javítása

  • A hiányosságok és lehetőségek feltérképezése, részvétel az új termékfejlesztések levezénylésében

  • Kapcsolattartás a marketingért és a műszaki területért felelős kollégákkal

  • A fenntartható építészeti megoldások elősegítése

  • Kapcsolattartás a műszaki szakmai szervezetekkel

  • A partneradatbázis kezelése, és továbbfejlesztése

  • Az üzleti hozzájárulás részletes nyomon követése

  • Az adminisztráció és a riportálás támogatása

  • Találkozók szervezése és koordinálása

  • Helyzetjelentések készítése a vezetőség felé

  • Angol és magyar nyelvű szövegek fordítása

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Építészmérnök diploma

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Több év tapasztalat az épülettervezés különböző területein, (lakossági, ipari és infrastrukturális)

  • Magas szintű számítógépes ismeretek

  • B kategóriás jogosítvány

  • Határozott fellépés

  • Nyitott, kommunikatív személyiség

  • Önálló, kezdeményező és eredményorientált szemlélet

  • Célorientált, és hatékony munkavégzésre törekvő attitűd

  • Csapatmunkára való képesség

Előny:

  • Néhány éves projektvezetésben szerzett tapasztalat

  • Értékesítési vagy marketing területen szerzett tapasztalat

  • Néhány év kommunikációs/kapcsolattartási területen szerzett tapasztalat

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Változatos, izgalmas, kihívásokkal teli munkakör, ahol sokat utazhat, mozgalmas feladatokra számíthat

  • Kiterjedt kapcsolatrendszert építhet az építőipar területén a régión belül

  • Modern, multinacionális környezetben, rugalmas feltételek mellett dolgozhat

  • Versenyképes bérezés és juttatások, illetve

  • Előrelépési és fejlődési lehetőség várja

Munkavégzés helye:

Baranya megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu