Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építőipari segédmunkás

  • My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.
  • Ausztria, Külföld
  • A hirdetés 22 napja lejárt

Személyzeti szolgáltatóként segítséget szeretnénk nyújtani olyan álláskeresők részére, akik külföldön keresnek munkalehetőséget, viszonylag közel hazájukhoz.

Osztrák partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Építőiparban történő munkavégzés,
  • Minőségi, precíz munkavégzés,
  • Együttműködés munkatársakkal, felettesekkel,
  • Munkabiztonsági előírások betartása,
  • Munkaeszközök gondos kezelése, rend megőrzése, fenntartása.

Elvárások:

  • Építőiparban szerzett munkatapasztalat,
  • Német nyelv legalább társalgási szintű, önálló kommunikációra alkalmas ismerete, amely a napi munkavégzéshez szükséges,
  • Együttműködő hozzáállás, önálló munkavégzési képesség,
  • B kat. jogosítvány és saját személygépkocsi előny.

Amit kínálunk:

  • Korrekt alapbér + pótlékok,
  • Szállás ingyenes biztosítása (1-2 ágyas szobákban, panziókban), amely a munkavállalónak költséget nem jelent,
  • Hazautazási költség hozzájárulás (3 hónap munkaviszony után),
  • Osztrák bejelentett munkaviszony és biztosítás.

Munkavégzés helye:
Ausztria különböző területei (pl.Tirol) munkakörtől függően - egyeztetés alapján.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (Link megjelenítése) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Ausztria
Külföld
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Építés / Ingatlan
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Építő munka, földmunka, Építőipari munkás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre