Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építőipari segédmunkás (Hollandia)

HSA Kft.
Régió: Hollandia, Külföld

Hozzáadva: 2019.12.24.
Jelentkezési határidő: 2019.11.12.

Feladatok:

  • Tűz- vízkár utáni bontás illetve általános építőipari segédmunka

Elvárások:

  • Angol, Német vagy Holland aktív, társalgási szintű nyelvtudás
  • Tapasztalat építőipari munkálatokban
  • Saját gépkocsi előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Hollandia
Helyek Hollandia
Külföld
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Építés / Ingatlan
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Építő munka, földmunka, Építőipari munkás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Holland, Német
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre