Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építőipari Projektmenedzser

HSA Kft.
Régió: Polgár, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.07.19.
Jelentkezési határidő: 2019.08.07.

Feladatok:

  • Kivitelezési projektek előkészítése
  • Kapcsolattartás a szerződött ügyfelekkel, ügyfél koordináció
  • Ügyfél igényekből műszaki specifikáció készítése
  • A szervezeten belüli projekt csapat koordinálása, feladatok elosztása, a munkavégzés koordinációja, ütemterv készítése, követése
  • A Projekten dolgozó alvállalkozók és beszállítók munkájának összehangolása, koordinációja, általános építés koordinációs feladatok ellátás
  • A kivitelezés előrehaladásának folyamatos ellenőrzése az ütemterv tükrében, a megfelelő haladás biztosítása, kivitelezők / beszállítók munkájának ütemezése
  • A Projekt átfogó pénzügyi koordinációja, budget follow-up kezelése. Pót / elmaradó munkák azonosítása, Megrendelővel való egyeztetése és adminisztrációja
  • Kapcsolattartás az illeszkedő szervezetekkel
  • Műszaki problémák kezelése

Elvárások:

  • Közép-vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, döntési, irányító- és szervező készség
  • Határozottság, önállóság, terhelhetőség, rugalmasság, kreativitás
  • Készház vagy könnyűszerkezetes ház értékesítési és projekt menedzsment tapasztalat előnyt jelent
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Polgár
Helyek Polgár
Hajdú-Bihar
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre