Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építőipari gépkölcsönző szervizes

Human Centrum Kft.
Régió: VI. kerület

Hozzáadva: 2019.12.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Budapesti központtal rendelkező, építőipari gépek kölcsönzésével foglalkozó partnercégünk már több, mint 10 éve sikeresen működik. Most lehetőség van csatlakozni a bővülő csapatukhoz szervizes munkatársként!

Feladatok:

  • Elektromos kisgépek javítása, karbantartása
  • Hidraulikus gépek javítása, szervizelése
  • Benzines kisgépek javítása, szervizelése
  • Szükséges alkatrészek beszerzésének ütemezése
  • Esetenként alkatrészek autóval történő beszerzése

Elvárások:

  • Szervizes területen szerzett kisgépek szerelésében való jártasság
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • 8 általános végzettség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, teljes munkaidő lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Egy műszakos munkarend
  • Azonnali kezdési lehetőség

Ha felkeltette az érdeklődését a munka, kérjük, hogy töltse ki a lenti űrlapot és töltse fel az aktuális önéletrajzát! Kollégáink keresni fogják a megadott elérhetőségein!

Helyek VI. kerület
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre