Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építőanyag értékesítő

  • Stavmat Építőanyag Kereskedelmi Zrt.
  • Marcali, Somogy
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Kik vagyunk mi?

A STAVMAT közép-európai építőanyag kereskedő hálózat az ország 31 pontján rendelkezik üzletekkel. Folyamatosan megújuló kereskedéseinkben az építőanyagok teljes választékával minőségi megoldást tudunk nyújtani mind a kültéri, mind a belsőépítészeti munkákhoz felújításokhoz, házépítésekhez.. Olyan munkatársakat keresünk, akik rátermettek a feladatokra, szeretnek és képesek csapatban dolgozni. Mi megbecsüljük a munkádat!

Dinamikusan bővülő cégünk

kollégát keres MARCALI kereskedésébe

Mit kínálunk?

  • versenyképes juttatások (többek között: munkába járás támogatása, Cafeteria, kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőben)
  • kiemelkedő prémiumrendszer, Nálunk akár az alapbér 18-szorosát is megkeresheted egy évben
  • akár azonnali kezdési lehetőség
  • 100%-ban bejelentett, hosszú távú, stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • határozatlan idejű munkaszerződés, pontos eligazítás, betanítás az első hetekben
  • megbízható vállalati háttér egy több mint 60 éves szakmai múlttal rendelkező cégben
  • kellemes munkakörnyezet, csapatépítő program
  • egységes munkaruha felszerelést

Téged keresünk, ha:

  • építőiparban, vagy építőanyag kereskedelemben szereztél már tapasztalatot
  • szakmailag felkészült vagy, van termék ismereted, de ha nincs, Nálunk ezt is megszerezheted
  • értékesítés- és vevő-orientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • megbízható, korrekt, rugalmas vagy
  • jó kommunikációs-, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség birtokában állsz
  • MS Office programokat (Word, Excel, Outlook) SAP rendszert felhasználói szinten ismered
  • vezetőddel együttműködő vagy
  • önállóan és csapatban is szívesen dolgozol

Ezek lesznek a Te feladataid:

  • szaktanácsadás partnereink, vevőink részére
  • a vevők udvarias, szakszerű és segítőkész kiszolgálása
  • árajánlat, megrendelés készítése a vevői, telepi igények figyelembe vételével
  • pénztárkezelés, számlák kiadása/kézbesítése vevők felé; reklamációs ügyintézés
  • EKAER kötelezettségű szállítmányok belső szabályozás szerinti adminisztrációja
  • a leltárban való részvétel
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése (Word, Excel, SAP használatával)
  • folyamatos kapcsolattartás a Társaság telephelyeivel és vezetőivel

Munkavégzés helye, ideje:

  • Marcali, STAVMAT építőanyag kereskedés, teljes munkaidő

Amennyiben úgy érzed, hirdetésünk illik Rád, ne habozz jelentkezni. Küldd el önéletrajzod még MA BÉRIGÉNNYEL.

Helyek Marcali
Somogy
Kategória Építés / Ingatlan > Építkezési szaktanácsadó
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Építőipari munkás, Pénztáros
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre