www.cvonline.hu

Építkezésen segédmunkás - Németország, Nähe von Bayreuth

Munkavégzés helye: Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország, Nähe von Bayreuth

Munkakezdés: azonnali kezdés

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra, Németországba

építőipari segédmunkatársat

Az Ön feladata:

-       Elsősorban falazás, padlólapok lerakása, vakolás, festés segítése

Amit Öntől várunk:

-       Kommunikációs szintű német nyelvtudás

-       Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

-       Saját személygépkocsi munkába járáshoz

Amit nyújtunk:

-       Német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

-       Fizetés: nettó 2200 euró/hó (órabér + kiegészítő pénz)

-       Szervezett szállás (ennek ára a bérből kerül levonásra, kb. 400-500 euró/hó)

Várjuk jelentkezését német nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre