Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építészmérnök

  • Prokoncept Kft.
  • Budapest, Pest, XIII. kerület
  • A hirdetés 22 napja lejárt

Az energiatakarékos és passzív építőelemrendszer gyártó Energia Unió Zrt.

munkatársat keres tervezői feladatok ellátására Budapest XIII. kerületi központi irodájába.

Feladatok:

  • az energiatakarékos ProKoncept építőelemrendszer ismerete
  • építész tervezői feladatok elvégzése
  • építési engedélyezési tervdokumentációk összeállítása
  • ügyfelekkel történő folyamatos egyeztetés, kapcsolattartás
  • kapcsolattartás és együttműködés szakági kollégákkal, altervezőkkel, hatóságokkal

Elvárások:

  • felsőfokú, szakirányú végzettség
  • lehetőleg budapesti lakhely
  • szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők is jelentkezhetnek
  • ARCHICAD és MS Office programok felhasználó szintű kezelése
  • jó kommunikációs készség
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • megbízhatóság, lojalitás
  • leinformálhatóság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • egy nagy múltú, sikeres, stabil hátterű társaság
  • hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség

A bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzokat várjuk.

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Építés / Ingatlan > Építési projekt menedzser, Építész, Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre