Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építészmérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: VI. kerület

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • műszaki igazgató mellett kisegítői feladatok ellátása

Elvárások:

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • angol nyelvtudás
  • építészmérnök szakon folytatott tanulmányok
  • heti 20-25 óra vállalása rugalmasan, órarendhez igazodva

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig 8:00-17:00 között, heti min. 2-3 napon

Amit kínálunk

  • bruttó 1500 Ft/óra
  • hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • tervezésben való jártasság
  • legalább 2 befejezett félév építészmérnöki szakon

Kérjük, hogy töltsd ki a lenti rövid űrlapot, töltsd fel önéletrajzod, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek VI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre