Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építész látogató

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar, Békés

Hozzáadva: 2019.10.21.
Jelentkezési határidő: 2019.10.22.

Több mint 100 sikeres év elteltével az ablak- és ajtóvasalatok, automatikus bejárati, valamint épületfelügyeleti rendszerek egyik piacvezető szállítója a Gretsch-Unitas vállalatcsoport. A magyarországi leányvállalat pontosan 25 éve van jelen a piacon.

 Dinamikusan fejlődő csapatába keresünk agilis, fiatalos kollégát

ÉPÍTÉSZ LÁTOGATÓ

munkakörbe.

Feladatok:

  • Kelet-Magyarországon futó építőipari projektek felkutatása,
  • Kapcsolattartás építész irodákkal
  • Kapcsolattartás, műszaki tanácsadás Ablak/Ajtó Gyártó cégekkel
  • Műszaki összeállítások kidolgozása
  • Termékkörök: RWA hő és füstelvezető rendszerek, Automata ajtók, Pánik-menekülő ajtó vasalatok, Zárrendszerek

Elvárások:

  • Felsőfokú építőipari végzettség,
  • Német vagy angol kommunikációképes nyelvtudás,
  • B kat. jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Nyílászáró gyártásban vagy építésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálnak:

  • Versenyképes bérezés,
  • Fiatalos csapat,
  • Céges autó,
  • Cafettéria juttatások.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Békés
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építész, Építkezési szaktanácsadó, Építőmérnök
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Mérnök értékesítő, Területi képviselő
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.09.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre