www.cvonline.hu

Építész / Építőmérnök / Geodéta

Régió: Dunaújváros, Fejér

Hozzáadva: 2018.07.21.
Jelentkezési határidő: 2018.02.03.

Több mint 20 éves múltú, elsősorban ipari létesítményekkel kapcsolatos tervezésben érdekelt dunaújvárosi partnerünkhöz a Gépítész Kft-hez keresünk az alábbi pozíciókban munkavállalókat azonnali kezdési lehetőséggel, kiemelkedő bérezéssel. Ha szeretne egy izgalmas, kihívásokkal teli munkakörben a legmodernebb eszközökkel dolgozni és állandóan fejlődni, várjuk jelentkezését.

Főbb feladatok:

  • Építési projektekben való teljes körű részvétel
  • Önálló munkavégzés, tervezési feladatok magas minőségben való ellátása
  • Tervező, statikai szoftverek ismerete (ArchiCAD/Tekla)
  • Microsoft Office programok felhasználószintű ismerete, kezelése (Word, Excel)
  • Pályakezdők, vagy néhány éves munkatapasztalattal rendelkező fiatal kollégák jelentkezését is várjuk!!

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Létesítmény építési projektben gyakorlat
  • Fiatalos szemlélet

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Biztos szakmai háttér, állandó fejlődési lehetőség
  • Céges autó
  • Változatos projektek ország szerte

Munkavégzés helye:

  • Dunaújváros

Helyek Dunaújváros
Fejér
Kategória Építés / Ingatlan > Építési projekt menedzser, Építész, Építőmérnök, Földmérő
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre