Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építésvezető/Műszaki vezető

  • Company_icon Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
  • Location_icon Budapest, Pest
  • A hirdetés 118 napja lejárt

Budapesti Partnerünk számára keresünk

Építésvezető / Műszaki vezető

pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • Épületenergetikai felújítási projektek kivitelezésének műszaki kontrollja
  • Komplett kivitelezés lebonyolítása a műszaki átadásig
  • Projekt irányítási rendszer naprakész vezetése, adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Egyeztetések lefolytatása beruházóval, hatóságokkal, műszaki ellenőrrel

Elvárások

  • Szakirányú középiskolai vagy szakmunkás végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő készség
  • Kiváló problémamegoldó és szervezőképesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office - Word, Excel alapfokon)

Jelentkezését elektronikusan várjuk nettó bérigény megjelölésével és magyar nyelvű önéletrajzzal!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre