Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építésvezető

  • PZ-BAU Szolgáltató KFT.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 36 napja lejárt

Feladatok:

  • Elnyert projekt/ek teljes körű szakmai vezetése, a műszaki ütemterv folyamatos kontrolálása
  • Munkaterületek rendszeres látogatása, helyszíni munkák irányítása
  • Csoportvezetők munkájának koordinálása és ellenőrzése
  • Az alvállalkozók és saját állomány tevékenységének irányítása és ellenőrzése
  • Rendszeres részvétel a kooperációkon
  • Megrendelőkkel történő folyamatos kapcsolattartás (e-mail, telefon)
  • Mennyiségi felmérések, elszámolások, kimutatások készítése
  • Kitűzött határidők nyomon követése és betartatása

Elvárásaink:

  • Legalább 3-5 éves építésvezetői munkatapasztalat
  • Kifogástalan kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • "B" kategóriás gépjármű vezetői jogosítvány.
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés, határozott fellépés.
  • Jó szervező és koordináló képesség.
  • Nagy terhelhetőség, rugalmasság.
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • Céges autó
  • Laptop
  • Mobiltelefon
  • Bérezés megegyezés szerint

Előnyt jelent:

  • Felelős Műszaki Vezetői Képesítés (FMV)
  • Szárazépítészeti és felületképzésben való jártasság
Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építkezési szaktanácsadó, Építőmérnök
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre