Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építésvezető

  • Emberfejlesztés Kft.
  • Szombathely, Vas
  • A hirdetés 52 napja lejárt

Szombathelyen működő, megbízható építőipari vállalkozás, a Dreiszker és Társai Kft. szeretné bővíteni szakmai csapatát

ÉPÍTÉSVEZETŐ

kollégával.

Miért Velünk?

  • Szakmailag összetartó csapat
  • Fiatalos légkör
  • Nyugat magyarországi munkavégzés
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Változatosság, szakmai fejlődés
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés

Mi a feladat?

  • Egy olyan, az építőipar iránt elhivatott kollégára van szükség, akinek feladatkörébe az alábbi teendők tartoznának.
  • Munkaterület átvétele
  • Munkakörülmények biztosítása
  • Adminisztrációs tevékenység ellátása
  • Ellenőrzés
  • Vállalt határidők betartásának felügyelete
  • Különböző területek munkájának összehangolása

Mik a feltételek?

  • Építőmérnök / magasépítő technikus végzettség tapasztalattal
  • Önálló munkavégzés

A cég szolgáltatásai között az alábbi tevékenységek szerepelnek:

  • Műemlék és műemlék jellegű épületek felújítási munkái
  • Belső-külső díszítő munkák, dekoratív bevonatok
  • Homlokzati hőszigetelés
  • Festés, mázolás, tapétázás
  • Szakipari befejező munkák

Amennyiben érzi magában az elhivatottságot, szakmai szenvedélyt, amely képessé teszi Önt arra, hogy hatékonyan tudja támogatni a vállalat további fejlődését, ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget!

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szombathely
Vas
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre