Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építésvezető

Trenkwalder Kft
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.18.
Jelentkezési határidő: 2019.11.12.

Magyar alapítású, ingatlanfejlesztéssel és kivitelezéssel foglalkozó partnercégünk dinamikusan bővülő csapatába keresünk Építésvezető kollégákat.

  • Építésvezetői feladatok elvégzése elsősorban újonnan épülő lakóingatlanok esetén
  • Középvezetői szinttel (csoportvezetőkkel) és tervezéssel való egyeztetés
  • Alvállalkozókkal kapcsolattartás, koordinálás és ellenőrzés
  • Kivitelezési projektek elejétől végig való koordinációja
  • Beruházói oldal képviselete
  • Projektek műszaki vezetése
  • Heti ütemterv összeállítása

Az ideális jelölt rendelkezik kell az alábbi végzettségek valamelyikével:

  • Építő - építész mérnök, magasépítő technikus
  • Szakági elektromos illetve gépészmérnök vagy technikusi végzettség
VAGY
Építésvezetői munkatapasztalat az alábbi területekről: lakóingatlan/társaház, iroda, hotel, pláza stb.
  • Precizitás, minőségre való igényesség
  • Vezetői készségek, határozottság
  • Jó időbeosztás

  • Kiemelkedő bérezés és juttatások
  • Céges gépjármű magánhasználatra is
  • Felelősségteljes munkakör
  • Megbízható, stabil munkáltató
  • Egyéni teljesítmény jutalmazása
  • Csak budapesti telephelyen való munkavégzés

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre