Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építésvezető

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.11.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

A pozícióról

Ügyfelünk Közép-Európa egyik legnagyobb ingatlanfejlesztő és befektető csoportja, mely több díjnyertes projekt kivitelezésében, megvalósításában vett részt az elmúlt 15 évben. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk nagy volumenű projektek kivitelezésének irányítására építőipari végzettséggel és néhány év releváns tapasztalattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióba:

            ÉPÍTÉSVEZETŐ

Feladatok

· Kivitelezési munkák helyszíni koordinálása, alkalmazottak munkájának irányítása

· Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, szakmai felügyelete

· Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése

· Műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel való kapcsolattartás

· Ütemtervek készítése, határidők betartása, betartatása

· Munkafolyamatok megszervezése, összehangolása

· Munkabiztonsági előírások betartása, betartatása az építkezésen

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség (építészmérnök/építőmérnök/magasépítő technikus)

  • Magasépítés területen, generálkivitelezésben szerzett 2-3 év tapasztalat

  • Lakóingatlan/irodaház projekten szerzett tapasztalat

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Aktiválás időpontja 2019.12.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre