Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építésvezető

  • PriCons Fővállalkozó Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 33 napja lejárt

PriCons Fővállalkozó Kft.

Társaságunk - a 100%-ban magyar tulajdonban lévő - PriCons Fővállalkozó Kft alaptevékenységei a fő-vállalkozás és a teljeskörű generálkivitelezés. Éves szinten a budapesti lakáspiacon közel 400 lakást építünk fel. Tulajdonosaink személyesen vesznek részt a termelésben, fenntartva a közvetlen kapcsolatot minden munkatársunkkal. Jelenleg több, mint 50 fő dolgozik cégünkben. A szak- és segédmunkások száma jelenleg meghaladja a teljes állományunk 30%-át ( pl. zsaluzó ácsok, kőművesek, festők stb). Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk nagyszabású építkezéseink irányításában résztvevő szakembert, az alábbi pozícióba:

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ FELADATOK:

  • magasépítési kivitelezési projektek helyszíni munkáinak megfelelő műszaki és szakmai irányítása
  • ütemtervek készítése és azok betartatása
  • gépész, elektromos és egyéb szakipari munkák koordinálása
  • saját alkalmazottak és alvállalkozók irányítása
  • építési e-napló vezetése
  • építőanyag és eszköz szükséglet felmérése
  • építésvezetői feladatok ellátása
  • folyamatos beszámolás a projektvezető felé

AMIRE SZÜKSÉGE LESZ AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ:

  • legalább középfokú építőipari végzettség
  • 2-3 év szakmai generál kivitelezési tapasztalat
  • a szakma alapos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • vezetői tapasztalat
  • számítógépes felhasználói szintű ismeretek
  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó és szervező képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem és juttatások
  • céges laptop és mobiltelefon
  • hosszú távú, biztos munkahely egy folyamatosan fejlődő társaságnál

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest és vonzáskörzete

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Kivitelező
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre