Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építésvezető

  • Instalent
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 14 napja lejárt

Budapest, HU

Felelős műszaki vezetői jogosultsággal rendelkező építésvezetőt keresünk multinacionális partnerünk számára Budapest és környéki munkavégzésre. Megbízónk az ipari ingatlanfejlesztési piac egyik meghatározó szereplője, aki a bővülő csapatába, az egyik most induló logisztikai projekt kezelésére keres tapasztalt építésvezetőt.

A vállalat a jelentkező építésvezetőnek kiemelkedő fizetést, nagyfokú önállóságot, fiatalos, összetartó csapatot és támogató vezetést kínál.

Az építésvezető legfontosabb feladatai:

  • Részvétel a beszállítók és alvállalkozók kiválasztásában és a szerződések megkötésében
  • Ütemterv összeállítása és rendszeres felülvizsgálata
  • Munkák megszervezése és a kivitelezés irányítása
  • Teljesítés igazolások összegyűjtése és jóváhagyása
  • Építési napló vezetése

Legfontosabb elvárások az építésvezető felé:

  • Magasépítő technikusi, vagy felsőfokú végzettség
  • Érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság
  • 5+ év tapasztalat
  • Önálló, önszervező, magabiztos és céltudatos személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Az angol nyelvtudás előny, de nem elvárás

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, szeret önállóan dolgozni, saját maga szervezi a munkáját, nem vár mások utasítására és nem is szereti, ha folyamatosan utasítgatják, továbbá megvannak a szükséges kompetenciái egy logisztikai projekt vezetéséhez, akkor jelentkezzen!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építkezés ellenőr, Építőmérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre