Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építésvezető

HSA Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.07.09.
Jelentkezési határidő: 2019.07.10.

Feladatok:

  • Építéshelyszín operatív vezetése
  • Alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • Beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • Kivitelezési ütemterv figyelése, ellenőrzése
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása

Elvárások:

  • Építőipari technikusi végzettség, Építészmérnök, Építőmérnök végzettség
  • Legalább 3 év építésvezetői tapasztalat
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Angol vagy Német nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Pest megye
Helyek Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építőmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre