Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építésvezető

HSA Kft.
Régió: Bács-Kiskun, Baranya, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Budapest, Fejér, Csongrád, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna, Vas, Veszprém, Zala

Hozzáadva: 2019.05.16.
Jelentkezési határidő: 2019.06.04.

Feladatok:

  • Kapcsolat tartás, együttműködés a kivitelezések során az építtetőkkel, műszaki ellenőrökkel
  • Saját és alvállalkozói teljesítések ütemterv szerinti koordinálása, szervezése, ellenőrzése
  • Folyamatban lévő kivitelezések gondozása, ellenőrzése
  • Elvárások, jogszabályok betartatása saját dolgozókkal és alvállalkozókkal egyaránt az építések során
  • Elektronikus Építési napló vezetéséhez napi tevékenységek, egyéb információk, adatok megadása a naplót vezető személy részére
  • Elektronikus Építési naplók ellenőrzése, napi zárások rögzítése
  • Szoros együttműködés a munka során a cég felelős műszaki vezetőjével, projekt vezetőjével és kivitelezési igazgatójával

Elvárások:

  • Közép-vagy felsőfokú műszaki végzettség, Építőipari technikum, Építő-/építészmérnök, Felelős műszaki vezetői képesítés előnyt jelent
  • Legalább 3 év építésvezetésben szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Önállóság, proaktivitás
  • Faiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Könnyűszerkezetes épület kivitelezésében szerzett tapasztalat előnyt jelnet
  • Angol és/vagy Német nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Magyarország
Iratkozzon fel állásértesítőre