Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építésvezető

STETTIN-HUNGARIA Magas- és Mélyépítőipari Kft.
Régió: Sopron, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.05.10.
Jelentkezési határidő: 2019.05.10.

Feladatok:

  • kivitelezési munkák szakmai irányítása, szervezése, felügyelete,
  • az építési kivitelezési szerződések feltételeinek betartása
  • a projekt határidőben történő és műszaki lebonyolításának felelőssége
  • kiviteli ütemtervek készítése
  • megrendelői és alvállalkozói kooperációs megbeszélések vezetése
  • a kivitelezés minőségének technológiai követelményeinek ellenőrzése,
  • alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítésében, versenyeztetésében közreműködés, előkészített szerződések ellenőrzése
  • alvállalkozói, beszállítói teljesítmények ellenőrzése és jóváhagyása
  • felelős műszaki vezetői feladatok ellátása
  • építésvezetői feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • szakirányú felsőfokú, magasépítő végzettség
  • generál kivitelezésben szerzett minimum 5 éves magasépítési építésvezetői/projektvezetői gyakorlat
  • vállalkozói és stratégiai gondolkodás
  • felelős műszaki vezetői engedély
  • önálló munkavégzés
  • jó számítógépes felhasználói ismeretek MS Office, MS Project
  • B kategóriás jogosítvány

Munkahely: Sopron

Csak az elvárásainknak megfelelő jelöltek jelentkezését várjuk.

Magunkról

A STETTIN-HUNGARIA Kft. tevékenysége kiterjed az építőipari generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Nagy hangsúlyt helyez az általa vállalt megbízások kifogástalan teljesítésére, a Megbízók igényeinek maradéktalan kielégítésére, a fenntarthatósági szempontok figyelembe vételére.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • próbaidőt követően cégautó
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • szakmai fejlődés lehetősége

Helyek Sopron
Győr-Moson-Sopron
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építőmérnök, Kivitelező, Művezető
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre