Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építésvezető

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Gödöllői székhelyű, több éve működő sikeres építőipari generálkivitelező cég,

ÉPÍTÉSVEZETŐ

munkatársakat keres

Feladatok:

  • projekt helyszíni irányítása, ellenőrzése,
  • megrendelői, alvállalkozói, beszállítói kapcsolattartás
  • anyagok, eszközök, emberi erőforrás koordinálása
  • kivitelezést végző dolgozók közvetlen irányítása
  • a kivitelezéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • felelős műszaki vezetői jogosultság,
  • generál kivitelezésben szerzett minimum 2 éves gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil céges háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség alkalmazotti jogviszonyban

Munkavégzés helye: változó jellegű, de Budapest 30 km-es vonzáskörzete

Jelentkezéseket részletes szakmai önéletrajzzal, rövid motivációs levélben, fizetés megjelöléssel, elektronikus úton várjuk.

Helyek Gödöllő
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Kivitelező
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre